Witaj w Akademii Przedszkolaka Kangurek

Małe grupy, wiele zajęć dodatkowych, miła atmosfera
i profesjonalny zespół.

Nasza placówka powstała z przekonania, że wychowanie przedszkolne jest istotnym szczeblem w edukacji.

Uważamy, że partnerska współpraca z rodzicami jest koniecznym elementem, aby wychowanie i edukacja powierzonych nam dzieci, odbywała się zgodnie z najwyższymi standardami. W naszym przedszkolu z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania, realizujemy sugestie i szanujemy.

Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 17:00. Nasza placówka czynna jest również podczas wakacji i dostępna dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola w trakcie roku szkolnego. Istnieje możliwość organizacji na terenie przedszkola zaczarowanych weekendów.

Nasza kadra, to zespół składający się wyłącznie z wykształconych, z kilku i kilkunastoletnim doświadczeniem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli specjalistów logopedy, psychologa.
W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje i metody.

Kliknij tutaj by pobrać statut przedszkola